Anime Power

Un forum anime cu discutii, jocuri si numai animeuri!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Ohayo gozaimasu

In jos 
AutorMesaj
Tahrik
New User
New User

Numarul mesajelor : 1

Data de inscriere : 01/04/2008

MesajSubiect: Ohayo gozaimasu   Mar Apr 01, 2008 4:51 pm

Ohayo gozaimasu !
|ma numesc Elena|am 14 ani..poate ma mai stiti sicu nick-uri ca azel , tahriq nu prea cred eo O_O" , deci sa ma descriu O_<
anime-uri preferate:Claymore , Bleach , Death Note , Black Lagoon , One Piece , NGE ^^
trupe/cantareti preferate/ti:The Gazette( I forever) , Nightmare , X Japan , Dir en Grey , L'Arc~en~Ciel , Phantasmagoria , Moi dix Mois ^^
Genuti de muzica:j-rock , j-pop , crap , metal , black metal , death metal , punk , minimal ^^
hobby-uri:poi sa ascult muzica..cine nu asculta O_O" , mai incerc ceva prin niste programe de editat imagini(photoshop , corel) , sa citesc ^^ , sa mai fac cate un fanart esuat T_T"si sa fac sport ^^
culori preferate:mov , gri si negru ^^
In rest nu mai stiu ce sa zic..nu soport:ipocritii , mincinosii si ingamfatii plus chestiile pink >_<" hate sweet si chestii din astea desi am un sig mai rozaliu O_O
Questions ? ^^
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ryuz@k1
Pheonix Fire Admin
Pheonix Fire Admin

masculin Numarul mesajelor : 522
Varsta : 23
Localizare : ~~..::`~Near you~`::..~~

Data de inscriere : 11/01/2008

MesajSubiect: Re: Ohayo gozaimasu   Mier Apr 09, 2008 3:22 pm

well Very Happy eu sincer ma bucur ca ai trecut pe la noi dar ceilalti nu pentru ca nu shtie nimeni caci forumul asta e cam parasit affraid numai eu primesc email-urile :"> deci daca vrei sa ma stai eu oricum te asist dar o sa mai vedem noi ce facem s-ar putea sa il sterg mai vb noi:-h
Ja ne!

~~480 Golden Boinx~~
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anime-power137.forumz.ro/

Ohayo gozaimasu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ohayo!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Power :: Bine ai venit! :: Noi veniti!-