Anime Power

Un forum anime cu discutii, jocuri si numai animeuri!

AcasaAcasa  PortalPortal  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiți | 

Personajul Preferat

In jos 
AutorMesaj
Ryuz@k1
Pheonix Fire Admin
Pheonix Fire Admin

masculin Numarul mesajelor : 522
Varsta : 24
Localizare : ~~..::`~Near you~`::..~~

Data de inscriere : 11/01/2008

MesajSubiect: Personajul Preferat   Mar Ian 29, 2008 12:05 am

Care este personajul vostru preferat ... al meu este Light sau Ryuzaky ca e super cool si e tare destept Basketball

~~480 Golden Boinx~~
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anime-power137.forumz.ro/
NekoDarkSclave
New User
New User

feminin Numarul mesajelor : 11
Localizare : Kitsune Hell
Stare de spirit : ^.^ >.< crazy devil ~.~ !.?

Data de inscriere : 12/01/2008

MesajSubiect: Re: Personajul Preferat   Joi Ian 31, 2008 1:05 pm

poi fara indoiala este: Ryuzaky (L)...imi place molt I love you ji yo mai ji seman un pik cu el...da jtiu...sunt ciudata! dar ma mandrasc cu asta! Razz
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
LivEvil_Kami
New User
New User

Numarul mesajelor : 7

Data de inscriere : 31/01/2008

MesajSubiect: Re: Personajul Preferat   Joi Ian 31, 2008 3:00 pm

Voi incepe cu Lawliet pe care mereu l-am considerat un personaj exceptional si chiar imi pare rau ca se afla greu multe lucruri despre el (la fel ca si la alte personaje) ceea ce inseamna ca multi fani nu stiu prea multe lucruri despre el (din fericire nu ma numar printre ei,dar nici nu am de gand sa dezvalui eu totul)
Nu imi place la el faptul ca este geniu,ciudat si mai stiu alte argumente stupide ca acestea....ceea ce vreau sa spun este ca nu urasc acest lucru...mie imi place pentru faptul ca in orice situatie actioneaza cu (,) calm in genearal,dar in acelasi timp amuzant.Felul in care se comporta si felul in care gandeste este cu totul special si unic,neintalnit la alte personaje.
Apoi cred ca ar urma Nate River.Mi-se pare ca este destul de bun incat sa fie succesorul lui Lawliet.Imi place extrem de mult calmul sau si faptul ca la varsta sa inca se mai joaca cu tot felul de jucraii (ceea ce il face si mai adorabil).Multi ar spune ca este doar o copie a lui Lawliet dar mie sincer nu mi-se pare >.>..totusi ceea ce m-a enervat la el a fost faptul ca a ramas foarte calm cand a primit acea veste oribila de la Roger....in acel moment mi-a placut mai mult atitudinea lui Mihael.
Apoi desigur Mihael Keehl.Imi place foarte mult caracterul sau.Este original si in acelasi timp foarte interesant.Ceea ce nu prea mi-a placut a fost faptul ca a incercat mereu sa concureze cu Nate,si nu a acceptat sa colaboreze cu el,parasind orfelinatul.Dar in rest mi-se pare un personaj extrem de interesant si este printre singurele din acest anime de care mi-a parut intr-adevar rau ca a murit.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
k1r@
Pheonix Fire Admin
Pheonix Fire Admin

masculin Numarul mesajelor : 523
Varsta : 23
Localizare : ~~..::`Close to you~`::..~~

Data de inscriere : 11/01/2008

MesajSubiect: Re: Personajul Preferat   Vin Feb 01, 2008 1:29 pm

mie imi place de de kira dar si de L...dar creq las alege pe light Razz chiar dak amandaoi is la fel de destepti lol! si is foarte interesanti

~~500 Golden Boinx~~
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://anime-power137.forumz.ro/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Personajul Preferat   

Sus In jos

Personajul Preferat
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Power :: Bine ai venit! :: Anime Power :: Death Note-
Mergi direct la: